Võta meiega ühendust!

+372 680 4400 (E-R 9.00-17.00)
press@delfi.ee, mail@epl.ee, moderaator@delfi.ee

Toimetus

+372 680 4400 (E-R 9.00-17.00)
press@delfi.ee, mail@epl.ee, moderaator@delfi.ee

Pille Saks

Pille Saks
Delfi ja Eesti Päevalehe toimetuse assistent

pille.saks@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4400

Triin Rannar

Triin Rannar
Eesti Ekspressi ja Maalehe toimetuse assistent

triin.rannar@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8080

Helena Post

Helena Post
büroo assistent

helena.post@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 661 3300


DELFI ja EESTI PÄEVALEHT

Eesti Päevaleht

Urmo Soonvald

Urmo Soonvald
peatoimetaja

urmo.soonvald@delfi.ee
Tel. +372 680 4400

Holger Roonemaa

Holger Roonemaa
tegevtoimetaja ja uudistetoimetuse juhataja

holger.roonemaa@epl.ee
Tel. +372 680 4425

Kristjan Jõevere

Kristjan Jõevere
tegevtoimetaja asetäitja

kristjan.joevere@epl.ee

Ester Vaitmaa

Ester Vaitmaa
loovjuht

ester.vaitmaa@delfi.ee
Tel. +372 680 4400

Kärt Anvelt

Kärt Anvelt
vanemtoimetaja

kart.anvelt@epl.ee
Tel. +372 680 4411

Teele Tammeorg

Teele Tammeorg
reporter

teele.tammeorg@epl.ee
Tel. +372 680 4409

Kadri Ibrus

Kadri Ibrus
reporter

kadri.ibrus@epl.ee
Tel. +372 680 4481

Tuuli Jõesaar

Tuuli Jõesaar
reporter

tuuli.joesaar@epl.ee
Tel. +372 680 4543

Laura Mallene
reporter

laura.mallene@epl.ee

Urmas Jaagant

Urmas Jaagant
reporter

urmas.jaagant@epl.ee
Tel. +372 680 4478

Hendrik Kuusk

Hendrik Kuusk
reporter

hendrik.kuusk@epl.ee
Tel. +372 669 8314

Piia Puuraid

Piia Puuraid
reporter

piia.puuraid@epl.ee
Tel. +372 680 4446

Otti Eylandt

Otti Eylandt
reporter

otti.eylandt@epl.ee

Eda Post
toimetaja

eda.post@epl.ee

Merike Pinn
toimetaja

merike.pinn@epl.ee

Henrik Ilves

Henrik Ilves
toimetaja

henrik.ilves@epl.ee

Maarja Pakats
toimetaja

maarja.pakats@epl.ee

Aare Reivart

Aare Reivart
toimetaja

aare.reivart@epl.ee

Veiko Pesur
Digilehe tegevtoimetaja

veiko.pesur@epl.ee

Margus Järv

Margus Järv
andmetoimetaja

margus.jarv@epl.ee


Eesti Päevalehe laupäevaleht LP

Ingrid Veidenberg

Ingrid Veidenberg
peatoimetaja

ingrid.veidenberg@epl.ee

Maris Meiessaar

Maris Meiessaar
reporter

maris.meiessaar@delfi.ee

Raul Ranne

Raul Ranne
toimetaja

raul.ranne@epl.ee

Ursula Nõu
reporter

ursula.nou@epl.ee


Delfi

Tarmo Paju

Tarmo Paju
tegevtoimetaja

tarmo.paju@delfi.ee
Tel. +372 680 4400

Mari Aaspõllu

Mari Aaspõllu
juhtiv toimetaja

mari.aaspollu@delfi.ee

Risto Veskioja

Risto Veskioja
vanemtoimetaja

risto.veskioja@delfi.ee

Kerttu Pass

Kerttu Pass
toimetaja

kerttu.pass@delfi.ee

Martina Niin

Martina Niin
toimetaja

martina.niin@delfi.ee

Anna Põld

Anna Põld
reporter-toimetaja

anna.pold@delfi.ee

Vahur Koorits

Vahur Koorits
reporter

vahur.koorits@delfi.ee

Merilin Kruuse

Merilin Kruuse
reporter-toimetaja

merilin.kruuse@delfi.ee

Riho Nagel

Riho Nagel
reporter-toimetaja

riho.nagel@delfi.ee

Eliis Pärna

Eliis Pärna
Delfi TV produtsent

eliis.parna@delfi.ee

Joonatan Allandi
Delfi TV tegevprodutsent

joonatan.allandi@delfi.ee


Ärileht

Kaja Koovit

Kaja Koovit
juhataja

kaja.koovit@epl.ee
Tel. +372 680 4418

Ann-Marii Nergi

Ann-Marii Nergi
reporter

ann-marii.nergi@epl.ee
Tel. +372 680 4475

Romet Kreek

Romet Kreek
reporter

romet.kreek@epl.ee
Tel. +372 680 4400

Erik Rand

Erik Rand
reporter-toimetaja

erik.rand@delfi.ee
Tel. +372 680 4548

Aivar Õepa
reporter

aivar.oepa@epl.ee

Tanel Saarmann

Tanel Saarmann
reporter

tanel.saarmann@delfi.ee

Kadri Paas

Kadri Paas
reporter-toimetaja

kadri.paas@delfi.ee


Kasulik

Rivo Veski

Rivo Veski
kasulik.ee toimetaja

rivo.veski@delfi.ee

ELEEN ÄNILANE

ELEEN ÄNILANE
kasulik.ee reporter

eleen.anilane@delfi.ee


Välisuudised

Raimo Poom

Raimo Poom
välisuudiste juht

raimo.poom@epl.ee
Tel. +372 680 4414

Kaivo Kopli

Kaivo Kopli
toimetaja

kaivo.kopli@epl.ee
Tel. +372 680 4455

Lauri Laugen

Lauri Laugen
toimetaja

lauri.laugen@delfi.ee

Kaarel Kressa

Kaarel Kressa
toimetaja

kaarel.kressa@epl.ee
Tel. +372 680 4482


Arvamus

Krister Paris

Krister Paris
juhataja

krister.paris@epl.ee
Tel. +372 680 4451

Priit Simson

Priit Simson
toimetaja

priit.simson@epl.ee
Tel. +372 680 4450

Villu Zirnask
kolumnist

villu.zirnask@epl.ee
Tel. +372 680 4532

Andrus Kivirähk
toimetaja

andrus.kivirahk@epl.ee

Hillar Mets
karikaturist

hillar.mets@epl.ee


Kultuur

Mari Peegel

Mari Peegel
juhataja

mari.peegel@epl.ee
Tel. +372 680 4470

Katariina Rebane

Katariina Rebane
reporter

katariina.rebane@epl.ee
Tel. +372 680 4400

Keiu Virro

Keiu Virro
reporter

keiu.virro@epl.ee


Sport

Andres Vaher

Andres Vaher
juhataja

andres.vaher@epl.ee
Tel. +372 680 4492

Ivar Jurtšenko

Ivar Jurtšenko
toimetaja

ivar.jurtsenko@delfi.ee

Gunnar Leheste

Gunnar Leheste
reporter

gunnar.leheste@delfi.ee

Karl-Anton Rinaldo
reporter

karl.anton.rinaldo@delfi.ee

Meelis Naudi
toimetaja

meelis.naudi@delfi.ee

Jaan Martinson

Jaan Martinson
reporter

jaan.martinson@epl.ee
Tel. +372 680 4645

Märt Roosna
reporter

mart.roosna@epl.ee

Raul Ojassaar

Raul Ojassaar
Reporter

raul.ojassaar@delfi.ee


Forte

Madis Aesma

Madis Aesma
Forte peatoimetaja

madis.aesma@delfi.ee

Lauri Jürisoo

Lauri Jürisoo
toimetaja

lauri.jyrisoo@delfi.ee

Heiki Suurkask

Heiki Suurkask
toimetaja

heiki.suurkask@delfi.ee


Naistekas

Jete Laanemägi

Jete Laanemägi
toimetaja

jete.laanemagi@delfi.ee

Kairi Prints

Kairi Prints
toimetaja

kairi.prints@delfi.ee


Publik

Liina Ristoja

Liina Ristoja
Publiku peatoimetaja

liina.ristoja@delfi.ee

Anne Soosalu

Anne Soosalu
toimetaja

anne.soosalu@delfi.ee

Jaane Tomps

Jaane Tomps
reporter-toimetaja

jaane.tomps@delfi.ee


Rahva Hääl

Kristi Luha

Kristi Luha
Rahva Hääl toimetaja

kristi.luha@delfi.ee


Noorte Hääl

Deivi Kivi

Deivi Kivi
Noorte Hääl toimetaja

deivi.kivi@delfi.ee


Teemaveebide ja prindieride osakond

Mairi Peetersoo

Mairi Peetersoo
teemaveebide juht

mairi.peetersoo@ekspressmeedia.ee

Eve Kallaste

Eve Kallaste
Pere ja Laps toimetaja

eve.kallaste@delfi.ee

Irmeli Karja

Irmeli Karja
Moodne Kodu toimetaja

irmeli.karja@ekspressmeedia.ee

Mari-Liis Helvik

Mari-Liis Helvik
Catwalk toimetaja

mariliis.helvik@ekspressmeedia.ee

Einar Ellermaa

Einar Ellermaa
Elutark toimetaja

einar.ellermaa@delfi.ee

Silvia Pärmann

Silvia Pärmann
Reisijuht toimetaja

silvia.parmann@ekspressmeedia.ee

Mariann Prooses

Mariann Prooses
Lemmikloom toimetaja

mariann.prooses@ekspressmeedia.ee

Maily Mau

Maily Mau
Igav.ee toimetaja

maily.mau@ekspressmeedia.ee

Martin Hanson

Martin Hanson
Maitsed.ee toimetaja

martin.hanson@ekspressmeedia.ee

Heili Teder

Heili Teder
elamusturunduse projektijuht

heili.teder@ekspressmeedia.ee

Margit Aedla

Margit Aedla
prindieride tegevtoimetaja ja sisujuht

margit.aedla@ekspressmeedia.ee

Kristiina Viiron

Kristiina Viiron
teema- ja erilehtede toimetaja

kristiina.viiron@ekspressmeedia.ee

Vilve Torn
teema- ja erilehtede toimetaja

vilve.torn@ekspressmeedia.ee

Agne Narusk
teema- ja erilehtede toimetaja

agne.narusk@ekspressmeedia.ee

Signe Kalberg

Signe Kalberg
teema- ja erilehtede reporter

signe.kalberg@ekspressmeedia.ee

Keilit Aedma

Keilit Aedma
sisuturunduslugude toimetaja

keilit.aedma@ekspressmeedia.ee

Lennart Madisson

Lennart Madisson
Meesteportaali toimetaja

lennart.madisson@ekspressmeedia.ee

Ra Ragnar Novod
Filmiveeb.ee toimetaja

ra.ragnar.novod@ekspressmeedia.ee


5306 0442, 5342 7799 (E-R 9.00-17.00)
rus@delfi.ee, moderator@delfi.ee

VENE DELFI

5306 0442, 5342 7799 (E-R 9.00-17.00)
rus@delfi.ee, moderator@delfi.ee

Julia Rodina

Julia Rodina
peatoimetaja

julia.rodina@delfi.ee

Veera Stepanova

Veera Stepanova
toimetaja

veera.stepanova@delfi.ee

Olga Privalova

Olga Privalova
toimetaja

olga.privalova@delfi.ee

Andrei Danilo

Andrei Danilo
toimetaja

andrei.danilo@delfi.ee

Roman Starapopov

Roman Starapopov
toimetaja

roman.trarapopov@delfi.ee

Gennadi Medvedev

Gennadi Medvedev
spordireporter

gennadi.medvedev@delfi.ee

Natalia Korolenko

Natalia Korolenko
woman.ee toimetaja

natalia.korolenko@delfi.ee

Aleksandra Matvejeva

Aleksandra Matvejeva
bublik.delfi.ee toimetaja

aleksandra.matvejeva@delfi.ee

Aleksandra Shost
turist.ee toimetaja

aleksandra.shost@delfi.ee


+372 669 8080 (E-R 9.00-17.00)
ekspress@ekspress.ee

Eesti Ekspress

+372 669 8080 (E-R 9.00-17.00)
ekspress@ekspress.ee

Erik Moora

Erik Moora
peatoimetaja

Sulev Vedler

Sulev Vedler
peatoimetaja asetäitja

sulev.vedler@ekspress.ee

Tarmo vahter

Tarmo vahter
Ekspress Grupi uuriva ajakirjanduse juht

tarmo.vahter@ekspress.ee

Hans H. Luik
vastutav väljaandja

Külli-Riin Tigasson
ajakirjanik

kylli-riin.tigasson@ekspress.ee

Marian Männi

Marian Männi
reporter

marian.manni@ekspress.ee

Andrei Hvostov

Andrei Hvostov
toimetaja

andrei.hvostov@ekspress.ee

Dannar Leitmaa

Dannar Leitmaa
reporter

dannar.leitmaa@ekspress.ee

Kadri Karro

Kadri Karro
Areeni juhataja

kadri.karro@ekspress.ee

Kersti Trull

Kersti Trull
toimetaja

kersti.trull@ekspress.ee

Kirsti Vainküla

Kirsti Vainküla
reporter

kirsti.vainkyla@ekspress.ee

Krister Kivi
ajakirjanik ja reisilisa "Kohver" toimetaja

krister.kivi@ekspress.ee

Madis Jürgen

Madis Jürgen
reporter

madis.jurgen@ekspress.ee

Mikk Salu

Mikk Salu
ajakirjanik

mikk.salu@ekspress.ee

Pekka Erelt

Pekka Erelt
ajakirjanik

pekka.erelt@ekspress.ee

Priit Hõbemägi
toimetaja

priith@ekspress.ee

Siim Nestor
ajakirjanik

siim.nestor@ekspress.ee

Tiina Jõgeda

Tiina Jõgeda
toimetaja

tiina.jogeda@ekspress.ee

Toivo Tänavsuu

Toivo Tänavsuu
reporter

toivo.tanavsuu@ekspress.ee

Toomas Vabamäe

Toomas Vabamäe
toimetaja

toomas.vabamae@ekspress.ee

Villu Päärt
reporter

villu.paart@ekspress.ee

Rain Pruul

Rain Pruul
digilehe toimetaja

rain.pruul@ekspress.ee

Maria Ulfsak-Šeripova

Maria Ulfsak-Šeripova
toimetaja

maria.ulfsak-seripova@ekspress.ee

Aivar Juhanson
kunstnik

aivar.juhanson@ekspress.ee

Heiki Ernits
karikaturist

heiki.ernits@ekspress.ee


+372 661 3300 (E-R 9.00-17.00)
ml@maaleht.ee

Maaleht

+372 661 3300 (E-R 9.00-17.00)
ml@maaleht.ee

Andres Eilart

Andres Eilart
peatoimetaja

andres.eilart@maaleht.ee
Tel. +372 661 3300

Raivo Murde

Raivo Murde
tegevtoimetaja

raivo.murde@maaleht.ee
Tel. +372 661 3325

Merike Pitk

Merike Pitk
vanemtoimetaja

merike.pitk@maaleht.ee
Tel. +372 661 3317

Erika Klaats

Erika Klaats
vanemtoimetaja

erika.klaats@maaleht.ee
Tel. +372 661 3331

Lii Sammler

Lii Sammler
vanemtoimetaja / Maamajanduse peatoimetaja

lii.sammler@maaleht.ee
Tel. +372 661 3380

Silja Lättemäe

Silja Lättemäe
ajakirjanik

silja.lattemae@maaleht.ee
Tel. +372 661 3315

Ivar Soopan

Ivar Soopan
ajakirjanik

ivar.soopan@maaleht.ee
Tel. +372 661 3302

Argo Ideon

Argo Ideon
ajakirjanik

argo.ideon@maaleht.ee

Jüri Aarma

Jüri Aarma
ajakirjanik

jyri.aarma@maaleht.ee
Tel. +372 661 3323

Margus Mikomägi

Margus Mikomägi
ajakirjanik

margus.mikomagi@maaleht.ee

Bianca Mikovitš

Bianca Mikovitš
ajakirjanik

bianca@maaleht.ee
Tel. +372 661 3314, +372 5663 7526

Ain Alvela

Ain Alvela
ajakirjanik

ain.alvela@maaleht.ee

Mari Kartau

Mari Kartau
digilehe toimetaja

mari.kartau@maaleht.ee
Tel. +372 661 3323

Sven Arbet
fotograaf

sven.arbet@maaleht.ee
Tel. +372 661 3309

Rein Raudvere

Rein Raudvere
ajakirjanik (Tartu)

rein.raudvere@maaleht.ee
Tel. +372 744 2250

Heli Raamets

Heli Raamets
ajakirjanik (Tartu)

heli.raamets@maaleht.ee
Tel. +372 742 2024

Triinu Laan
vastutav veebitoimetaja

triinu.laan@maaleht.ee
Tel. +372 661 3318, +372 506 4279

Jana Rand

Jana Rand
Targu Talita toimetaja

jana.rand@maaleht.ee
Tel. +372 661 3375

Pille Hermann

Pille Hermann
Targu Talita toimetaja

pille.hermann@maaleht.ee
Tel. +372 661 3376


+372 661 3300 (E-R 9.00-17.00)
maakodu@maakodu.ee

Maakodu

+372 661 3300 (E-R 9.00-17.00)
maakodu@maakodu.ee

Kadri Tramm

Kadri Tramm
peatoimetaja

kadri.tramm@maaleht.ee
Tel. +372 661 3370

Kristel Kirss

Kristel Kirss
tegevtoimetaja

kristel.kirss@maaleht.ee
Tel. +372 661 3373

Marju Reitsak

Marju Reitsak
toimetaja

marju.reitsak@maaleht.ee
Tel. +372 661 3374

Jaan Mettik

Jaan Mettik
toimetaja

jaan.mettik@maaleht.ee

Aive Mõttus

Aive Mõttus
Maakodu.ee toimetaja

aive.mottus@maaleht.ee
Tel. +372 5309 7209


669 8040 (E-R 9.00-17.00)
reklaam@ekspressmeedia.ee

Reklaamiosakond

669 8040 (E-R 9.00-17.00)
reklaam@ekspressmeedia.ee

Veebireklaam

Ellen Kilgas

Ellen Kilgas
veebireklaami projektijuht

ellen.kilgas@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 522 6781

Jana Kriis

Jana Kriis
veebireklaami projektijuht

jana.kriis@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5800 2512

Marjen Võsujalg

Marjen Võsujalg
veebireklaami otseklientide müügijuht

marjen.vosujalg@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5696 8872

Veiko Poom

Veiko Poom
veebireklaami projektijuht

veiko.poom@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5386 5501

Kevin Põld

Kevin Põld
veebireklaami projektijuht

kevin.pold@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 518 5593

Mikk Puskar

Mikk Puskar
koostöölahenduste müügijuht

mikk.puskar@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 522 5168

Kaja Reilent

Kaja Reilent
veebireklaami vanemprojektijuht

kaja.reilent@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5346 3873

Andrus Kolomainen

Andrus Kolomainen
veebireklaami vanemprojektijuht

andrus.kolomainen@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5664 1399

Mihkel Luks

Mihkel Luks
veebireklaami suurklientide müügijuht

mihkel.luks@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5344 6658

Siimo Oras
veebimüügi projektijuht

siimo.oras@ekspressmeedia.ee
Tel. +37253431613

Katrin Leemits

Katrin Leemits
reklaamitoimetaja

katrin.leemits@ekspressmeedia.ee

Marit Kala

Marit Kala
reklaamitoimetaja

marit.kala@ekspressmeedia.ee

Sander Maasik

Sander Maasik
veebireklaami müügijuht

sander.maasik@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5305 3099


Printreklaam

Kersti Kuldma

Kersti Kuldma
printreklaami müügijuht

kersti.kuldma@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 557 5227

Andreas Hõlpus

Andreas Hõlpus
EPL müügijuht

andreas.holpus@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5816 1565

Kirk-Marius Kukumägi

Kirk-Marius Kukumägi
ML müügijuht

kirkmarius.kukumagi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 511 7629

Külli Kruusandi

Külli Kruusandi
EE müügijuht

kulli.kruusandi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 524 4160

Margit Laasnurm

Margit Laasnurm
töökuulutuste müügijuht

margit.laasnurm@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 552 0309

Artur Jurin

Artur Jurin
võtmeklientide haldur

artur.jurin@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5660 4296

Monika Dobrjakova

Monika Dobrjakova
printreklaami vanemprojektijuht

monika.dobrjakova@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 524 4068

Merit Saribekjan

Merit Saribekjan
printreklaami vanemprojektijuht

merit.saribekjan@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5331 0253

Kadi-Liis Maidla

Kadi-Liis Maidla
printreklaami projektijuht

kadiliis.maidla@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5666 1049

Karel Miil

Karel Miil
printreklaami projektijuht

karel.miil@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5382 2703

Gerli Aasmaa

Gerli Aasmaa
printreklaami projektijuht

gerli.aasmaa@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5880 3319

Sirle Kübar

Sirle Kübar
printreklaami vanemprojektijuht

sirle.kybar@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5684 5555

Kätrin Murumets
printreklaami vanemprojektijuht

katrin.murumets@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 525 5518

Maksim Hrustaljov
printreklaamimüügi projektijuht

maksim.hrustaljov@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5837 3916

Hurma Kermas

Hurma Kermas
teostusgrupi juht/ EE ja ML reklaamitoimetaja

hurma.kermas@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8041

Jana Järvsoo

Jana Järvsoo
EPL ja LP reklaamitoimetaja

jana.jarvsoo@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4503

Kerli Lõhmus

Kerli Lõhmus
ML kujundustoimetaja

kerli.lohmus@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8211

Lea Laeks

Lea Laeks
EE kujundustoimetaja

lea.laeks@ekspressmeedia.ee
Tel. + 372 669 8042

Marilin Look

Marilin Look
keeletoimetaja

marilin.look@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8389

Laura Prääts
EPL ja LP reklaamikujundaja

laura.praats@ekspressmeedia.ee

Taaniel Malleus

Taaniel Malleus
EE reklaamikujundaja

taaniel.malleus@ekspressmeedia.ee

Timo Tiivas
EPL ja LP reklaamikujundaja

timo.tiivas@ekspressmeedia.ee

Stella Tillo

Stella Tillo
ML reklaamikujundaja

stella.tillo@ekspressmeedia.ee


+372 680 4444 (E-R 9.00-17.00)
klienditugi@ekspressmeedia.ee

Klienditeenindus ja levi

+372 680 4444 (E-R 9.00-17.00)
klienditugi@ekspressmeedia.ee

Levi

Tarvo Ulejev

Tarvo Ulejev
levi- ja klienditeenindusdirektor

tarvo.ulejev@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4530

Sten-Olof Abram

Sten-Olof Abram
jaemüügi juht

sten-olof.abram@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8263

Vallo Kalvik

Vallo Kalvik
hankejuht

vallo.kalvik@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4465

Katrin Viilmaa

Katrin Viilmaa
tellimisvaldkonna juht

katrin.viilmaa@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8058

Anneli Jeerland

Anneli Jeerland
andmetöötlusjuht

anneli.jeerland@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4613

Margit Mäekuusk

Margit Mäekuusk
andmetöötlusspetsialist

margit.mäekuusk@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 661 3303

Eha Uibo

Eha Uibo
tootmisjuht

eha.uibo@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8031


Klienditeenindus

Nele Kalda

Nele Kalda
telemarketingi- ja klienditeeninduse juht

nele.kalda@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4550

Christina Jaanisoo

Christina Jaanisoo
vanemklienditeenindaja

klienditugi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4444

Mari Haavik

Mari Haavik
klienditeenindaja

klienditugi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4444

Kristina Silla

Kristina Silla
klienditeenindaja

klienditugi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4444

Ülle Tänavsuu

Ülle Tänavsuu
klienditeenindaja

klienditugi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4444

Birget Klooster

Birget Klooster
klienditeenindaja

klienditugi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4444

Heli Piiskoppel

Heli Piiskoppel
telemarketingi konsultant

klienditugi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4444

Eda Paisnik

Eda Paisnik
telemarketingi konsultant

klienditugi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4444

Vilve Ernits

Vilve Ernits
telemarketingi konsultant

klienditugi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4444

Ege Hallemaa

Ege Hallemaa
Teeninduskeskuse koordinaator

ege.hallemaa@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4444


680 4400 (E-R 9.00-17.00)
press@delfi.ee

Turundus

680 4400 (E-R 9.00-17.00)
press@delfi.ee

Taivo Hiielaid

Taivo Hiielaid
EE/ EPL/LP turundusjuht

taivo.hiielaid@ekspressmeedia.ee

Helena Christiansen

Helena Christiansen
Maalehe/Maakodu turundusjuht

helena.christiansen@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8188

Lauri Toomsalu

Lauri Toomsalu
Delfi turundusjuht

lauri.toomsalu@ekspressmeedia.ee

Eve Kaljusaar

Eve Kaljusaar
jaemüügi turundusjuht

eve.kaljusaar@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4458

Karmen Raamat

Karmen Raamat
turundusassistent

karmen.raamat@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 661 3310

Janek Jaago

Janek Jaago
e-turunduse juht

janek.jaago@ekspressmeedia.ee


+372 669 8040 (E-R 9.00-17.00)
info@ekspressmeedia.ee

Juhtkond

+372 669 8040 (E-R 9.00-17.00)
info@ekspressmeedia.ee

Mari-Liis Rüütsalu

Mari-Liis Rüütsalu
juhatuse esimees

mariliis.ryytsalu@ekspressmeedia.ee

Rivo Põldoja

Rivo Põldoja
reklaamidirektor

rivo.poldoja@ekspressmeedia.ee
Tel. + 372 669 8040

Tarvo Ulejev

Tarvo Ulejev
levi- ja klienditeenindusdirektor

tarvo.ulejev@ekspressmeedia.ee
Tel. 680 4530

Urmo Soonvald

Urmo Soonvald
Delfi ja Eesti Päevalehe peatoimetaja

urmo.soonvald@ekspressmeedia.ee

Andres Eilart

Andres Eilart
Maalehe peatoimetaja

andres.eilart@ekspressmeedia.ee

Erik Moora

Erik Moora
Eesti Ekspressi peatoimetaja

erik.moora@ekspressmeedia.ee

Tiina Muskat

Tiina Muskat
personalijuht

tiina.muskat@ekspressmeedia.ee

Piret Põldoja

Piret Põldoja
teostusüksuse juht

piret.poldoja@ekspressmeedia.ee

Mait Tafenau

Mait Tafenau
IT juht

mait.tafenau@ekspressmeedia.ee

Matti Pruul

Matti Pruul
arendusdirektor

matti.pruul@ekspressmeedia.ee

Triin Salmus

Triin Salmus
finantsjuhi kohusetäitja

triin.salmus@ekspressmeedia.ee

Kairit Laht

Kairit Laht
e-äride suunajuht

kairit.laht@ekspressmeedia.ee

Liis Aru

Liis Aru
juhatuse assistent

liis.aru@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8040


AS Ekspress Meedia
Narva mnt. 13, 10151 Tallinn

+372 669 8080 (E-R 9.00-17.00)
info@ekspressmeedia.ee

Asukoht

AS Ekspress Meedia
Narva mnt. 13, 10151 Tallinn

+372 669 8080 (E-R 9.00-17.00)
info@ekspressmeedia.ee