Jäta endast sel suvel
tõeline jälg maha.

Sa tead juba praegu, et tahad tulevikus töötada ainult koos parimatega?

Kui jah, siis oled oodatud kandideerima Eesti parimasse meediaettevõttesse suvepraktikandiks.
Parimad kolleegid, mõnusaim töökoht ja kõige huvitavamad väljakutsed ootavad!

Tutvu allpool sellega, mis meil Sulle pakkuda on. Kui leiad endale huvipakkuva ametikoha, siis täida ankeet, saada CV ja anna meile teada, mis vallas Sina meile midagi pakkuda saaksid!

Nimi: *
E-post: *
Telefoninumber: *
Laadi üles CV: *
Laadi üles motivatsioonikiri: *

Vali koht/kohad:

Sinu andmed on edastatud Ekspress Meediale!


Maaleht - suvereporter

Parim töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid ja intervjuusid Eesti inimestega! Töö Eesti suurimas nädalalehes ootab neid, kes tunnevad ennast kõige paremini kõikjal, kus leidub seiklusi ja avastusi.


Eesti Ekspress - suvereporter

Sa tead, et sinu võime kirjalikult lugusid jutustada paneb vere keema või tarretuma? Su lood panevad nutma, naerma, kõiges senises kahtlema või tekitavad muid tugevaid emotsioone? Töö Eesti ajakirjanduse lipulaevas viib suvereporteri sinna, kuhu tavaliselt ei satuta, kokku inimestega, keda tavaliselt ei kohata, ning arutlema teemadel, millest pärast sinu loo ilmumist räägivad kõik. Sa tead, et see koht on parimatele. Kandideeri!


Delfi ja Eesti Päevalehe uudistetoimetus - suvereporter

Delfi ja Eesti Päevalehe suvereporterina oled sa palju rohkemat kui lihtsalt suvine reporter. Sa seisad parimal moel Eesti mõjukaima uudisteportaali ning hoolivaima ja väledaima ajalehe värske näo ja sisu eest. Usud, et oled parim uudislugude kirjutamises ja toimetamises? Parem kui keegi teine intervjueerimises ja oma suviste kolleegidega koostöö tegemises? Meie usume seda samuti ja ootame sinu CV-d!


Arvamustoimetus - toimetaja

Sul on lai silmaring, mis ulatub kaugele üle silmapiiri? Sind huvitavad poliitika, kirjutamine, intervjuud eri valdkondade esindajatega ja arvamuslugude toimetamine? Siis ootame just sinu elulookirjeldust! Oled parim kandidaat, kui sul on vähemalt ühe võõrkeele oskus ja valmidus töötada ka õhtuses vahetuses.


Ärileht - suvereporter

Pealehakkaja inimesena meeldib sulle kirjutada ning oled loomult julge ja uudishimulik. Sa oskad otsida kohta, kus sünnib raha ja aimad, kuidas varandused kogunevad.
Kui jah, siis on sul suurepärane võimalus end Eesti suurimas majandusportaalis suvereporterina proovile panna, ning kajastada teemasid, mis seotud majandusega tema heas ning halvas.


Publik - suvereporter

Parim on ikka pidu ja möll? Ei ole, veel parem on hea peo ja mõnusa möllu olemust teistele edasi anda! Sa oled kaamera ees ja taga kui vana kala? Sul on lai silmaring ning sa oskad peast nimetada kõik Weekendi festivali esinejad ja nende lemmikloomad? Tõesti? Just sellist me ootamegi – parimat!


Sporditoimetus - suvereporter

Vere asemel voolab su soontes adrenaliin ja sportlik hasart? Väga hea. Ootame sporditoimetusse just sinusugust praktikanti, kes kirjutab ühesuguse kirega nii jääkeeglist kui ka jalgpallist. Sest sport on sport ja see kuulub rahvale!


RusDelfi - suvereporter

Eesti kõige populaarsemasse venekeelsesse uudisteportaali on oodatud kandidaadid, kel on lai silmaring, huvi ümbritseva vastu ja oskus seda parimale venekeelsele auditooriumile edasi anda. Täpselt nii, nagu asjad päriselt on.


Naistekas - suvereporter

Su silmad löövad tavapärasest veelgi enam särama, kui kuuled kaugusest mõnd naisi puudutavat teemat? Lõpeta otsimine, sest oled leidnud endale parima praktikakoha! Kirjuta naistest ja naistele, tõlgi põnevaid lugusid ja toimeta kõige elulisemaid artikleid. Ja seda kõige kaunimatele eestlastele – Eesti naistele!


Teemaveebid - toimetaja

Sinu parimad omadused löövad välja, kui saad korraga toimetada mitme eri teemade kallal ja soovitatavalt võimalikult segamini? Teemaveebide osakond otsib just sinusugust toimetajat-superkangelast! Tead, et väikese harjutamise korral tuleksid toime 11 nišiportaali sisuhalduse ja tekstiloomel? Oled võimeline osalema videovõtetel? Sotsiaalmeedia on sinu sõber ja vajaduse korral asendad mängleva kergusega teist toimetajat? Peaaegu? Kõik algab kusagilt ja sinusuguse supertalendi praktika saab alguse siit!


Erilahendused ja sisuturundusosakond - toimetaja

Su lood panevad kuulama? Sa suudad inimestele seletada asju, mis tunduvad tavarahvale keerukad? Sa tead, et iga inimese jaoks leidub sobiv nurk, mille alt läheneda? Ning et iga toote ja teenuse jaoks on alati olemas pakkuja ja tarbija? Oskad nad omavahel kokku viia? Ajakirjandusliku sisu tootmise kõrval on sinu tööülesandeks 2018. aasta kõige peenem turundusvorm – sisuturundus. Ja seda kõike Ekspress Meedia kõigis väljaannetes! Praktika algab kandideerimisest.


Foto- ja videotiim - suvepraktikant-fotograaf

Kuldlõige, päästik ja säritus on sinu sõnavaras juba lapsepõlvest saadik? Siis loe edasi või tee kasvõi pilt, sest just sind me otsimegi! Ekspress Meedia foto- ja videotiimi praktikandina pääsed sündmustele, mida sa muidu ei näeks. Sa pildistad ja filmid üles parimad kaadrid ning neist saab sinu käe all kompaktne tervik, mis annab edasi elu oma ilus ja valus, aga ometigi parimal viisil.


Teostusüksus - disainer

Ootame sind kandideerima, kui oled juba aastaid kõiki oma sõpru, sugulasi ja tuttavaid kujundustöödes aidanud. Meiegi oleme aastate jooksul kujundustöödes aidanud kõiki sinu tuttavaid: Delfit, Eesti Ekspressi, Eesti Päevalehte, Maalehte jne. Näed, kui palju meil ühist on!


Reklaamiosakond - keeletoimetaja

Sa ei karda mitte midagi, sest sinu kasutada on kõige võimsam relv maailmas - eesti keel!
Ekspress Meedia keeletoimetajana oled sa vastutav selle eest, et iga kui viimane koma on õiges kohas ning kõik trükis ilmuvad tekstid keeleliselt korrektsed otsekui kopeeritud õigekeelsussõnaraamatust.
Omad kogemust, kuidas oma teadmisi välgukiirusel kasutada ning oled varem ehk isegi kokku puutunud keeletoimetamisega?
Tead, et töövahenditena kasutatavad InDesign ja Apple’i arvuti ei löö sind verest välja, vaid on suurepärased abivahendid?

Vastasid kõikidele küsimustele “jah”?
Siis haara oma sulg ning anna meile endast märku!


Sa usud, et looksid meie majja lisaväärtust mingil muul moel, mille peale me ise ei tule?
Võta meiega ühendust - praktika@ekspressmeedia.ee