Ära koba pimeduses

Ekspress Meedia koondab Eesti meediamaastiku lipulaevu nagu Eesti Ekspress, Maaleht, Maakodu, Eesti Päevaleht ja laupäevaleht LP ning Eesti suurimat uudisteportaali Delfi.

Nii nagu on erinäolised meie eriväljaanded, on erinevad ka nendes töötavad inimesed.

Ja see ongi meie tugevus - olla ühekorraga elamusterohke, pädev, positiivne, julge, paljastav, terav, sekkuv, proaktiivne, elulähedane, praktiline, inimesekeskne, hooliv.

+ 372 669 8040 (E-R 9.00-17.00)
reklaam@ekspressmeedia.ee

Reklaamiosakond

+ 372 669 8040 (E-R 9.00-17.00)
reklaam@ekspressmeedia.ee

Veebireklaam

Kelli Ellus

Kelli Ellus
veebireklaami projektijuht

kelli.ellus@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5194 4616

Kateryna Sytnik

Kateryna Sytnik
veebireklaami projektijuht

kateryna.sytnik@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5696 3426

Kaur Joosep Stahl

Kaur Joosep Stahl
veebireklaami projektijuht

kaur.joosep.stahl@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5388 4311

Kristofer Viilmann

Kristofer Viilmann
veebireklaami projektijuht

kristofer.viilmann@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5649 3744

Olesja Arts

Olesja Arts
veebireklaami projektijuht

olesja.arts@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5802 2119

Ott Mägi

Ott Mägi
veebrireklaami projektijuht

ott.magi@ekspressmeedia.ee

Keido Seppi

Keido Seppi
veebireklaami projektijuht

keido.seppi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5353 0442

Kent-Erik Schwede

Kent-Erik Schwede
Veebireklaami projektijuht

kent-erik.schwede@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5098932

Kadri Pint

Kadri Pint
veebireklaami projektijuht

kadri.pint@ekspressmeedia.ee

Andrus Kolomainen

Andrus Kolomainen
suurklientide müügijuht

andrus.kolomainen@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5664 1399

Mikk Puskar

Mikk Puskar
suurklientide müügijuht

mikk.puskar@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 522 5168

Katrin Leemits

Katrin Leemits
reklaamitoimetaja

katrin.leemits@ekspressmeedia.ee

Marit Kala

Marit Kala
reklaamitoimetaja

marit.kala@ekspressmeedia.ee

Sander Maasik

Sander Maasik
veebireklaami osakonna juht

sander.maasik@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5305 3099


PRINT- JA DIGILEHTEDE REKLAAM

Ronald Viin

Ronald Viin
print- ja digilehtede osakonna juht

ronald.viin@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 501 3140

Priit Häng

Priit Häng
Eesti Päevalehe/LP müügijuht

priit.hang@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5330 8208

Külli Kruusandi

Külli Kruusandi
Eesti Ekspressi müügijuht

kylli.kruusandi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 524 4160

Jarmo Süvaoja

Jarmo Süvaoja
Maalehe müügijuht

jarmo.suvaoja@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5699 0792

Iris Öpik

Iris Öpik
perioodika ajakirjade müügijuht / Eesti Naine reklaamijuht

iris.opik@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5303 6499

Margit Laasnurm

Margit Laasnurm
töökuulutuste müügijuht

margit.laasnurm@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 552 0309

Artur Jurin

Artur Jurin
võtmeklientide haldur

artur.jurin@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5660 4296

Kätrin Murumets

Kätrin Murumets
print- ja digilehtede reklaami vanemprojektijuht

katrin.murumets@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 525 5518

Maarja-Lill Mets

Maarja-Lill Mets
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

maarjalill.mets@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5836 3432

Kevin Põld

Kevin Põld
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

kevin.pold@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 518 5593

Karolin Merilai

Karolin Merilai
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

karolin.merilai@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5668 3635

Ron Nõmm

Ron Nõmm
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

ron.nomm@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 505 3821

Eivo Evertsoo

Eivo Evertsoo
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

eivo.evertsoo@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5887 4099

Siret Samarüütel

Siret Samarüütel
Print- ja digilehtede reklaami projektijuht

siret.samaryytel@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 511 7040

Cerli Juhkam

Cerli Juhkam
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

cerli.juhkam@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5628 7497

Jaanus Läll
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

jaanus.lall@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5649 8016

Maris Kaseväli

Maris Kaseväli
erilahenduste projektijuht

maris.kasevali@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5682 7712

Maksim Hrustaljov

Maksim Hrustaljov
ajakirjade projektijuht

maksim.hrustaljov@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5837 3916

Elis Emma Ranne

Elis Emma Ranne
ajakirjade projektijuht

elisemma.ranne@ekspressmeedia.ee

Heldin Jegis

Heldin Jegis
ajakirjade projektijuht / Kroonika reklaamijuht

heldin.jegis@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 504 7929

Marianne Peep

Marianne Peep
ajakirjade projektijuht / Jana reklaamijuht

marianne.peep@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5309 0677

Kaja Colpan

Kaja Colpan
ajakirjade projektijuht / Tervis Pluss ja Oma Maitse reklaamijuht

kaja.colpan@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5621 9322

Kerly Vahur

Kerly Vahur
ajakirjade projektijuht / Pere ja Kodu reklaamijuht

kerly.vahur@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 666 2593

Helen Silts

Helen Silts
ajakirjade võtmekliendihaldur / Anne&Stiil reklaamijuht

helen.silts@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 666 2676

Jana Järvsoo

Jana Järvsoo
reklaamitoimetaja ja teostusgrupi juht

jana.jarvsoo@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4503

Lea Laeks

Lea Laeks
reklaamitoimetaja

lea.laeks@ekspressmeedia.ee
Tel. + 372 669 8042

Aire Simonlatser

Aire Simonlatser
reklaamitoimetaja

aire.simonlatser@ekspressmeedia.ee

Teele Purre

Teele Purre
ajakirjade teostusjuht

teele.purre@ekspressmeedia.ee

Jana Kibal

Jana Kibal
reklaamitoimetaja

jana.kibal@ekspressmeedia.ee

Svetlana Vink
reklaamitoimetaja

svetlana.vink@ekspressmeedia.ee

Timo Tiivas

Timo Tiivas
reklaamikujundaja

timo.tiivas@ekspressmeedia.ee

Aarne Õunpuu

Aarne Õunpuu
reklaamikujundaja

aarne.ounpuu@ekspressmeedia.ee

Valentin Motšalov

Valentin Motšalov
reklaamikujundaja

valentin.motsalov@ekspressmeedia.ee

Riina Lestal

Riina Lestal
reklaamikujundaja

riina.lestal@ekspressmeedia.ee

Tatjana Virulaine

Tatjana Virulaine
reklaamikujundaja

tatjana.virulaine@ekspressmeedia.ee

Valeria Podgurskaja

Valeria Podgurskaja
reklaamikujundaja

valeria.podgurskaja@ekspressmeedia.ee

Helin Tuuling

Helin Tuuling
keeletoimetaja

helin.tuuling@ekspressmeedia.ee

Marilin Look

Marilin Look
keelekorrektor

Lapsehoolduspuhkusel

Merit Saribekjan

Merit Saribekjan
EPL/LP ja eriprojektide müügijuht

Lapsehoolduspuhkusel