Ära koba pimeduses

Ekspress Meedia koondab Eesti meediamaastiku lipulaevu nagu Eesti Ekspress, Maaleht, Maakodu, Eesti Päevaleht ja laupäevaleht LP ning Eesti suurimat uudisteportaali Delfi.

Nii nagu on erinäolised meie eriväljaanded, on erinevad ka nendes töötavad inimesed.

Ja see ongi meie tugevus - olla ühekorraga elamusterohke, pädev, positiivne, julge, paljastav, terav, sekkuv, proaktiivne, elulähedane, praktiline, inimesekeskne, hooliv.

+ 372 669 8040 (E-R 9.00-17.00)
reklaam@ekspressmeedia.ee

Reklaamiosakond

+ 372 669 8040 (E-R 9.00-17.00)
reklaam@ekspressmeedia.ee

Veebireklaam

Jana Plans

Jana Plans
veebireklaami projektijuht

jana.plans@ekspressmeedia.ee

Kelli Ellus

Kelli Ellus
veebireklaami projektijuht

kelli.ellus@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5194 4616

Kaur Joosep Stahl

Kaur Joosep Stahl
veebireklaami projektijuht

kaur.joosep.stahl@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5388 4311

Elar Eiche

Elar Eiche
veebireklaami projektijuht

elar.eiche@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5884 8535

Kristofer Viilmann

Kristofer Viilmann
veebireklaami projektijuht

kristofer.viilmann@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5649 3744

Kaur Peegel

Kaur Peegel
veebireklaami projektijuht

kaur.peegel@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5678 4435

Veiko Poom

Veiko Poom
veebireklaami projektijuht

veiko.poom@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5386 5501

Olesja Arts

Olesja Arts
veebireklaami projektijuht

olesja.arts@ekspressmeedia.ee

Andrus Kolomainen

Andrus Kolomainen
veebireklaami vanemprojektijuht

andrus.kolomainen@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5664 1399

Mikk Puskar

Mikk Puskar
koostöölahenduste juht

mikk.puskar@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 522 5168

Katrin Leemits

Katrin Leemits
reklaamitoimetaja

katrin.leemits@ekspressmeedia.ee

Marit Kala

Marit Kala
reklaamitoimetaja

marit.kala@ekspressmeedia.ee

Sander Maasik

Sander Maasik
veebrireklaami osakonna juht

sander.maasik@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5305 3099


Printreklaam

Ronald Viin

Ronald Viin
prindi- ja erilahenduste osakonna juht

ronald.viin@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 501 3140

Kadi-Liis Maidla

Kadi-Liis Maidla
EPL/LP müügijuht

kadiliis.maidla@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5666 1049

Külli Kruusandi

Külli Kruusandi
Eesti Ekspressi müügijuht

kylli.kruusandi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 524 4160

Kirk-Marius Kukumägi

Kirk-Marius Kukumägi
Maalehe müügijuht

kirkmarius.kukumagi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5117 629

Margit Laasnurm

Margit Laasnurm
töökuulutuste müügijuht

margit.laasnurm@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 552 0309

Artur Jurin

Artur Jurin
võtmeklientide haldur

artur.jurin@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5660 4296

Kätrin Murumets

Kätrin Murumets
printreklaami vanemprojektijuht

katrin.murumets@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5886 1630

Merit Saribekjan

Merit Saribekjan
printreklaami vanemprojektijuht

merit.saribekjan@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5331 0253

Monika Dobrjakova

Monika Dobrjakova
printreklaami vanemprojektijuht

monika.dobrjakova@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 524 4068

Sirle Kübar

Sirle Kübar
printreklaami vanemprojektijuht

sirle.kybar@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5684 5555

Gerli Aasmaa

Gerli Aasmaa
printreklaami projektijuht

gerli.aasmaa@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5880 3319

Maksim Hrustaljov

Maksim Hrustaljov
printreklaami projektijuht

maksim.hrustaljov@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5837 3916

Priidu Rätsep

Priidu Rätsep
printreklaami projektijuht

priidu.ratsep@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5330 8208

Priit Häng

Priit Häng
printreklaami projektijuht

priit.hang@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5330 8208

Jarmo Süvaoja

Jarmo Süvaoja
printreklaami projektijuht

jarmo.suvaoja@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5671 1040

Hurma Kermas

Hurma Kermas
teostusgrupi juht - EE/ML reklaamitoimetaja

hurma.kermas@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8041

Jana Järvsoo

Jana Järvsoo
EPL ja LP reklaamitoimetaja

jana.jarvsoo@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4503

Lea Laeks

Lea Laeks
EE kujundustoimetaja

lea.laeks@ekspressmeedia.ee
Tel. + 372 669 8042

Kerli Lõhmus

Kerli Lõhmus
ML kujundustoimetaja

kerli.lohmus@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8211

Marilin Look

Marilin Look
keeletoimetaja

marilin.look@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8389

Taaniel Malleus

Taaniel Malleus
EE reklaamikujundaja

taaniel.malleus@ekspressmeedia.ee

Stella Tillo

Stella Tillo
ML reklaamikujundaja

stella.tillo@ekspressmeedia.ee

Timo Tiivas

Timo Tiivas
EPL ja LP reklaamikujundaja

timo.tiivas@ekspressmeedia.ee

Laura Prääts
EPL ja LP reklaamikujundaja

laura.praats@ekspressmeedia.ee