Ära koba pimeduses

Ekspress Meedia koondab Eesti meediamaastiku lipulaevu nagu Eesti Ekspress, Maaleht, Maakodu, Eesti Päevaleht ja laupäevaleht LP ning Eesti suurimat uudisteportaali Delfi.

Nii nagu on erinäolised meie eriväljaanded, on erinevad ka nendes töötavad inimesed.

Ja see ongi meie tugevus - olla ühekorraga elamusterohke, pädev, positiivne, julge, paljastav, terav, sekkuv, proaktiivne, elulähedane, praktiline, inimesekeskne, hooliv.

+ 372 669 8040 (E-R 9.00-17.00)
reklaam@ekspressmeedia.ee

Reklaamiosakond

+ 372 669 8040 (E-R 9.00-17.00)
reklaam@ekspressmeedia.ee

Veebireklaam

Jana Plans

Jana Plans
veebireklaami projektijuht

jana.plans@ekspressmeedia.ee

Kelli Ellus

Kelli Ellus
veebireklaami projektijuht

kelli.ellus@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5194 4616

Kaur Joosep Stahl

Kaur Joosep Stahl
veebireklaami projektijuht

kaur.joosep.stahl@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5388 4311

Elar Eiche

Elar Eiche
veebireklaami projektijuht

elar.eiche@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5884 8535

Kristofer Viilmann

Kristofer Viilmann
veebireklaami projektijuht

kristofer.viilmann@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5649 3744

Kaur Peegel

Kaur Peegel
veebireklaami projektijuht

kaur.peegel@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5199 9469

Veiko Poom

Veiko Poom
veebireklaami projektijuht

veiko.poom@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5386 5501

Olesja Arts

Olesja Arts
veebireklaami projektijuht

olesja.arts@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5802 2119

Risto Mägi

Risto Mägi
veebireklaami projektijuht

risto.magi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5331 3438

Andrus Kolomainen

Andrus Kolomainen
suurklientide müügijuht

andrus.kolomainen@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5664 1399

Mikk Puskar

Mikk Puskar
suurklientide müügijuht

mikk.puskar@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 522 5168

Katrin Leemits

Katrin Leemits
reklaamitoimetaja

katrin.leemits@ekspressmeedia.ee

Marit Kala

Marit Kala
reklaamitoimetaja

marit.kala@ekspressmeedia.ee

Sander Maasik

Sander Maasik
veebireklaami osakonna juht

sander.maasik@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5305 3099


Print- ja digilehtede reklaamiosakond

Ronald Viin

Ronald Viin
prindi- ja digilehtede osakonna juht

ronald.viin@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 501 3140

Merit Saribekjan

Merit Saribekjan
EPL/LP ja eriprojektide müügijuht

merit.saribekjan@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5331 0253

Taavi Lätti

Taavi Lätti
Maalehe müügijuht

taavi.latti@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5344 4863

Külli Kruusandi

Külli Kruusandi
Eesti Ekspressi müügijuht

kylli.kruusandi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 524 4160

Jarmo Süvaoja

Jarmo Süvaoja
digilehtede müügijuht

jarmo.suvaoja@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5699 0792

Maksim Hrustaljov

Maksim Hrustaljov
ajakirjade müügijuht

maksim.hrustaljov@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5837 3916

Margit Laasnurm

Margit Laasnurm
töökuulutuste müügijuht

margit.laasnurm@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 552 0309

Artur Jurin

Artur Jurin
võtmeklientide haldur

artur.jurin@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5660 4296

Monika Dobrjakova

Monika Dobrjakova
print- ja digilehtede reklaami vanemprojektijuht

monika.dobrjakova@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 524 4068

Priit Häng

Priit Häng
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

priit.hang@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5330 8208

Kätrin Murumets

Kätrin Murumets
print- ja digilehtede reklaami vanemprojektijuht

katrin.murumets@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 525 5518

Ott Mägi

Ott Mägi
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

ott.magi@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 518 4380

Keidi Kaldma

Keidi Kaldma
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

keidi.kaldma@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5883 8767

Mario Kull

Mario Kull
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

mario.kull@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5199 5191

Maarja-Lill Mets

Maarja-Lill Mets
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

maarjalill.mets@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5836 3432

Kevin Põld

Kevin Põld
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

kevin.pold@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 518 5593

Edvin Liitmaa

Edvin Liitmaa
print- ja digilehtede reklaami projektijuht

edvin.liitmaa@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 5807 0714

Jana Järvsoo

Jana Järvsoo
reklaamitoimetaja ja teostusgrupi juht

jana.jarvsoo@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 680 4503

Riina Taro

Riina Taro
reklaamitoimetaja

riina.taro@ekspressmeedia.ee

Lea Laeks

Lea Laeks
EE kujundustoimetaja

lea.laeks@ekspressmeedia.ee
Tel. + 372 669 8042

Kerli Lõhmus

Kerli Lõhmus
reklaamitoimetaja

kerli.lohmus@ekspressmeedia.ee
Tel. +372 669 8211

Timo Tiivas

Timo Tiivas
reklaamikujundaja

timo.tiivas@ekspressmeedia.ee

Aarne Õunpuu

Aarne Õunpuu
reklaamikujundaja

aarne.ounpuu@ekspressmeedia.ee

Valentin Motšalov

Valentin Motšalov
reklaamikujundaja

valentin.motsalov@ekspressmeedia.ee

Helin Tuuling

Helin Tuuling
keeletoimetaja

helin.tuuling@ekspressmeedia.ee

Kadi-Liis Maidla

Kadi-Liis Maidla
ehitus- ja sisustussektori reklaamispetsialist

Lapsehoolduspuhkusel

Marilin Look

Marilin Look
keelekorrektor

Lapsehoolduspuhkusel