Uuriv ja faktikontrolli toimetus

Holger Roonemaa

uuriva toimetuse juht

holger.roonemaa@ekspressmeedia.ee

Martin Laine

uuriva toimetuse reporter

martin.laine@ekspressmeedia.ee

Oliver Kund

uuriva toimetuse reporter

oliver.kund@ekspressmeedia.ee

Kaili Malts

faktikontrollimise ja valeinfo reporter

kaili.malts@ekspressmeedia.ee

Ilya Ber

faktikontrollimise ja valeinfo repoter

ilya.ber@ekspressmeedia.ee

Riin Aljas

uuriva toimetuse andmeajakirjanik

riin.aljas@ekspressmeedia.ee