Jäta endast sel suvel
tõeline jälg maha.

Sa tead juba praegu, et tahad tulevikus töötada ainult koos parimatega?

Kui jah, siis oled oodatud kandideerima Eesti parimasse meediaettevõttesse suvepraktikandiks. Vali välja endale nimekirjast sobivaim praktikakoht (1-2 huvipakkuvat positsiooni) ja saada meile endast tutvustus. Parimad kolleegid, mõnusaim töökoht ja kõige huvitavamad väljakutsed ootavad!

Esita oma kandidatuur alloleva vormiga või saada oma praktikasoov CV'ga aadressil praktika@ekspressmeedia.ee.

Nimi: *
E-post: *
Telefoninumber: *
Laadi üles CV: *
Laadi üles motivatsioonikiri: *

Vali koht/kohad:

Sinu andmed on edastatud Ekspress Meediale!


Maaleht - suvereporter

Parim töö neile, kes soovivad teha reportaaže, uudiseid ja intervjuusid Eesti inimestega! Töö Eesti suurimas nädalalehes ootab neid, kes tunnevad ennast kõige paremini kõikjal, kus leidub seiklusi ja avastusi.


Maakodu - suvereporter

Kodune tunne saadab sind igal pool – kauges külas või kaunis aias. Sa suudad sellest tundest luua teksti, millega maalid pildi isegi neile, kel muidu ilumeel puudub? Nii uskumatuna kui see ka ei kõla, siis sinust tunneb puudust Maakodu ajakiri. Tule meile praktikandiks ning maali oma sõnade abil pilte Eestimaa ilust kõigile – isegi neile, kes elavad linnas.


Eesti Ekspress - suvereporter

Sa tead, et sinu võime kirjalikult lugusid jutustada paneb vere keema või tarretuma? Su lood panevad nutma, naerma, kõiges senises kahtlema või tekitavad muid tugevaid emotsioone? Töö Eesti ajakirjanduse lipulaevas viib suvereporteri sinna, kuhu tavaliselt ei satuta, kokku inimestega, keda tavaliselt ei kohata, ning arutlema teemadel, millest pärast sinu loo ilmumist räägivad kõik. Sa tead, et see koht on parimatele. Kandideeri!


Delfi ja Eesti Päevalehe uudistetoimetus - suvereporter

Delfi ja Eesti Päevalehe suvereporterina oled sa palju rohkemat kui lihtsalt suvine reporter. Sa seisad parimal moel Eesti mõjukaima uudisteportaali ning hoolivaima ja väledaima ajalehe värske näo ja sisu eest. Usud, et oled parim uudislugude kirjutamises ja toimetamises? Parem kui keegi teine intervjueerimises ja oma suviste kolleegidega koostöö tegemises? Meie usume seda samuti ja ootame sinu CVd!


Arvamustoimetus - toimetaja

Kas sind huvitab, mis maailma tiksuma paneb? Ideede võistlus ja hoovused nende taga? Arvamustoimetus on koht, kus elu pole kordagi igav, fakt ajab taga kommentaari ning mõõduvõtjad püüavad üksteist kalambuuridega üle trumbata. Ehk on sinu soov lüüa kaasa tuleviku kujundamisel, toimetada tekste, teha intervjuusid ning panna paberile ka omaenese mõtteid? Samas oled sa kiire ja põhjalik, valdad eesti keelt vigadeta ja tunned end kodus inglise või vene keeles... Siis ühinegi arvamustoimetusega neil Ameerika mägedel!


Välisuudised - suvereporter

Võtad gloobuse, paned näpu sellel suvalisele kohale ning oskad kohe rääkida viimasest sündmusest, mis seal toimus? Sa tead hästi, et lai maailm on täis sündmusi, mida peab kajastama ka siinsetele elanikele ning teed seda sujuvalt. Sa ei pelga pressikonverentsil kätt tõsta ning tead, et asjaosalise kommentaar lisab loole täiesti uue mõõtme? Väga hea – sinu entusiasm on see, mida me otsime nii veebi- kui ka paberlehtedesse!


Ärileht - suvereporter

Pealehakkaja inimesena meeldib sulle kirjutada ning oled loomult julge ja uudishimulik. Sa sirvid vabatahtlikult majandusrubriike ja mõtled, kus sünnib raha? Sulle meeldiks suhelda nii ärimaailma tipptegijatega kui ka alustava ettevõtte juhiga?
Kui jah, siis on sul suurepärane võimalus end Eesti suurimas majandusportaalis suvereporterina proovile panna ning kajastada teemasid, mis seotud majandusega tema heas ning halvas, ilus ja valus. Tule ning avarda oma maailmapilti!


Kultuuritoimetus - suvereporter

Kui suure kisa saatel otsiti elukutselist teatrikülastajat, ootasid sa oma aega, sest teadsid, et midagi palju paremat ootab veel ees. Nüüd on see aeg käes – kultuuritoimetus ootab inimest, kes oskab kultuurist näha kaugemale ja tajub kultuuri hoopis laiemalt. Intervjuud, reportaažid, uudislood ning arvustused sünnivad sinu sulest kiiremini kui Marko Pomerantsi riimid? Ootame sind enda juurde!


Sporditoimetus - suvereporter

Sinu soontes voolab võitlusvaim ja alati peab keegi olema parem kui teine. Juba lapsepõlves vaatasid mööduvaid autosid kui vormeleid ning kooli spordivõistlustel kommenteerisid asjatundlikult kõigi kaugushüppeid. Sinu hommikud algavad kergejõustiku kokkuvõtetega, päeva mahub ratsutamist, tennist ning jalgpalli ja õhtu lõppeb korvpalliga? Sport ja sellega seonduv on sinu DNA ja RNA?
Sind me otsimegi! Tule praktikale Ekspress Meedia sporditoimetusse, kus ees mehed kui tammed ning tulemused alati eilsest paremad. Me ootame sind!


Kroonika - suvereporter

Parim on ikka pidu ja möll? Ei ole, veel parem on hea peo ja mõnusa möllu olemust teistele edasi anda! Sa oled kaamera ees ja taga kui vana kala? Sul on lai silmaring ning sa oskad peast nimetada kõik Eesti erinevad festivalid koos esinejatega? Tõesti? Just sellist reporterit me ootamegi – parimat!


Naisteka - suvereporter

Armastad kirjutamist, suhtlemist, head seltskonda ja soovid end proovile panna kirgikütvatel naisteteemadel? Sa ei pelga kaamera ees esinemist ja keset kõige soojemat suvepäeva rannas reportaaži tegemist? Või mõne põneva persooniga pikema intervjuu tegemist? Delfi Naistekas ootab sind praktikale!


RusDelfi - suvereporter

Eesti kõige populaarsemasse venekeelsesse uudisteportaali on oodatud kandidaadid, kel on lai silmaring, huvi ümbritseva vastu ja oskus seda parimale venekeelsele auditooriumile edasi anda – täpselt nii nagu asjad päriselt on.


Erilahenduste ja sisuturunduse osakond - toimetaja

Su lood panevad kuulama? Sa suudad inimestele seletada asju, mis tunduvad tavarahvale keerukad? Sa tead, et iga inimese jaoks leidub sobiv nurk, mille alt läheneda? Ning et iga toote ja teenuse jaoks on alati olemas pakkuja ja tarbija? Oskad nad omavahel kokku viia? Ajakirjandusliku sisu tootmise kõrval on sinu tööülesandeks 2020. aasta kõige peenem turundusvorm – sisuturundus.
Praktika algab kandideerimisest.


Reklaamiosakond - keeletoimetaja

Sa ei karda mitte midagi, sest sinu kasutada on kõige võimsam relv maailmas ­– eesti keel!
Ekspress Meedia keeletoimetajana oled sa vastutav selle eest, et iga viimane kui koma on õiges kohas ning kõik trükis ilmuvad tekstid keeleliselt korrektsed otsekui kopeeritud EKI e-keelenõust. Omad kogemust, kuidas oma teadmisi välgukiirusel kasutada ning oled varem keeletoimetamisega ehk isegi kokku puutunud?
Tead, et töövahenditena kasutatavad InDesigni programm ja Apple’i arvuti ei löö sind verest välja, vaid on suurepärased abivahendid?


Audiovisuaalne osakond - foto-videoreporter

Kuldlõige, päästik ja säritus on sinu sõnavaras juba lapsepõlvest saadik? Siis loe edasi või tee kasvõi pilt, sest just sind me otsimegi! Ekspress Meedia foto- ja videotiimi praktikandina pääsed sündmustele, mida sa muidu ei näeks. Sa pildistad ja filmid üles parimad kaadrid ning neist saab sinu käe all kompaktne tervik, mis annab edasi elu oma ilus ja valus, aga ometigi parimal viisil.


Vastasid kõikidele küsimustele “jah”?
Siis haara oma sulg ning anna meile endast märku!

Ootame sinu CVd koos motivatsioonikirjaga aadressil praktika@ekspressmeedia.ee. Lisa oma kirja kindlasti ka toimetus või ametikoht, mis sind kõige enam kõnetab.